מעוניין בהצעת מחיר ?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

איזה בעל מקצוע אתם מחפשים?

כל מקום עבודה הוא בעל פוטנציאל לתאונות שונות שעלולות לקרות אם לא נשמור על הכללים. תקנות בטיחות בעבודה נלמדו על סמך ניסיון רב וכיום ישנן תקנות לכל דבר כמעט. לא רק במפעלים גדולים יש כללים לעבודה בטוחה וניתן למצוא גם בתי עסק קטנים יותר שעוסקים בחומרים, מכשירים חשמליים מסוכנים ועבודה בגובה. אחד התנאים לקבלה לעבודה במקום חדש הוא חתימה על מסמכים שונים שנוגעים בכללי הזהירות הנ"ל.

בטיחות בעבודה – מי מטפל בזה?

ישנם אנשים אשר תפקידם לוודא שכל כללי הבטיחות נשמרים במקום העבודה:

  • ממונה בטיחות – בכל מפעל על פי חוק יש להעסיק ממונה בטיחות שתפקידו להתריע על סכנות, לבצע ריענון לעובדים ולבדוק שהכול תקין מבחינה בטיחותית.
  • בטיחות אש – נושא בפני עצמו וחובה על כל עובד לדעת כיצד לפעול במצב של דליקה. הממונה יוודא שבכל מקום אסטרטגי ישנם שלטים אשר מורים על כללי ההתנהגות בזמן שריפה וגם ידאג לכך שיהיו במקום מטפים תקינים ומלאים, צינורות כיבוי תקינים וכל מה שדרוש.
  • פתחי מילוט – כל מצב חירום עלול לגרום לנפגעים. התנהלות נכונה על פי כללי בטיחות בעבודה יביאו לצמצום ניכר של נפגעים על למצב של אפס. בכל מפעל או בית עסק ישנם פתחי חירום שאמורים להיות בולטים ותקינים. יש ליידע את כל העובדים על מיקומם ולהדריך אותם כיצד לנהוג במקרים אלו.

אביזרים חשובים

עבודות שונות דורשות ביגוד שונה בהתאם לסכנה שהן מהוות. לדוגמא עבודה בגובה של מעל לשני מטרים דורשת חבישת קסדה תקנית שתגן על הראש. גם עבודה באתרי בניה מחייבת זאת. נעלי עבודה תקניות הן כאלו אשר מגינות על כף הרגל מפגיעה חפצים כבדים, החלקה וגם חשמל סטטי.

מדים שעמידים בפני חום ואש שייכים לעולמם של הכבאים ופועלים אשר נמצאים המקומות מועדים להתלקחות. כפפות מיועדות לשמור על הידיים מפני חומרים כימיים מסוכנים שעלולים לגרום לכוויות חמורות. כל עובד זכאי להגנה על גופו מפני הסכנות אשר אורבות לו במקום העבודה ועל המעביד לספק לו את הציוד המתאים. יש לחדש את הציוד במידה ומתקיים בלאי על מנת שיהיו תקינים.

קידום באינטרנט קידום באינטרנט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support